Stavanger

Løkkeveien 87, 4008 Stavanger
Ring 51 50 24 30
E-post: post@takst-team.no

Bjørn Åge Maribu
Daglig leder

bjorn.age@takst-team.no
Mobil 901 15 034

Bjørn Åge er daglig leder i Takst Team og takstmann, og er sertifisert innen;

  • Tilstandsanalyser
  • Skadevurderinger
  • Skjønn
  • Verdivurderinger
  • Kvalitetskontroll av bygg under oppføring
  • Reklamasjonsvurderinger
  • Kjøpsveiledning

Ellen Margrethe Walvik
Administrasjonssjef

ellen.margrethe@takst-team.no
Mobil 982 12 520

Ellen er administrasjonssjef i Takst Team, og har følgende ansvarsområder:

  • Økonomi
  • Markedsføring
  • Kommunikasjon
  • Kunder
  • Salg
  • Personal
  • Administrasjon

Arnt Michaelsen
Takstmann

arnt@takst-team.no
Mobil 951 33 566

Arnt er takstmann og er sertifisert innen:

  • Tilstandsanalyser
  • Skadevurderinger
  • Skjønn
  • Verdivurderinger
  • Kvalitetskontroll av bygg under oppføring
  • Byggelån
  • Forhåndstakst
  • Uavhengig kontroll
  • Reklamasjonsvurderinger

Svein Tore Torgersen
Takstmann

svein.tore@takst-team.no
Mobil 913 04 908

Svein Tore er takstmann og er sertifisert innen:

  • Næringstaksering
  • Tomte og utbyggingsområder
  • Tilstandsanalyser
  • Verdivurderinger
  • Byggelånsoppfølging
  • Skjønn
  • Termografering og trykktesting

Hansi Johansen
Takstmann

hansi@takst-team.no
Mobil 908 33 133

Hansi er takstmann og er sertifisert innen:

  • Tilstandsanalyser
  • Skadevurderinger
  • Skjønn
  • Verdivurderinger
  • Kvalitetskontroll av bygg under oppføring
  • Reklamasjonsvurderinger

Asbjørn Frafjord
Takstmann

asbjorn@takst-team.no
Mobil 924 05 207

Asbjørn er takstmann og er sertifisert innen:

  • Tilstandsanalyser
  • Skadevurderinger
  • Landbrukstaksering
  • Skjønn
  • Verdivurderinger
  • Kvalitetskontroll av bygg under oppføring
  • Energirådgivning og trykktesting
  • Byggelån
  • Reklamasjonsvurderinger

Lars Erik Rødne
Takstmann

lars.erik@takst-team.no
Mobil 928 14 086

Lars Erik er takstmann og er sertifisert innen:

  • Skadevurderinger
  • Skjønn
  • Verdivurderinger

Reidun Henriksen
Admin.medarbeider

reidun@takst-team.no
Mobil 934 23 168

Reidun er administrasjonsmedarbeider i Takst Team, og har følgende arbeidsoppgaver:

  • Regnskap
  • Administrasjon

Tommy Medhus Olsson
Takstmann

tommy@takst-team.no
Mobil 401 92 824

Tommy er takstmann og sertifisert innen:

  • Tilstandsanalyser
  • Skadevurderinger
  • Skjønn
  • Verdivurderinger
  • Forhåndstakst
  • Reklamasjonsvurderinger

Arne Mæland
Verdi- og skade konsulent

arne@takst-team.no
Mobil 975 50 911

Arne Mæland er sertifisert takstmann/teknisk inspektør gjennom Norboat og takserer:

  • Båt
  • Bil
  • Motorsykkel
  • Bobil
  • Campingvogn
  • Industri, kran og løfteteknikk
  • Kjøpsveiledning for de ovennevnte
  • Elektro
  • Ansvarsvurdering av skader
  • Bistand teknisk utredning og bygg

Asgeir Frafjord
Takstmann

asgeir@takst-team.no
Mobil 934 80 674

Asgeir Frafjord er takstmann. Asgeir takserer:

  • Skadevurderinger
  • Skjønn
  • Uavhengig kontroll
  • Kjøpsveiledning
  • Forbesiktigelse for entrepenører
  • Trykktesting
  • Våtromskontroll
  • Overtakelsesforretning

Send oss en melding

    Finn oss på kartet